Aktywność - Mobilność - Funkcjonalność

Aktualności

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy rozeznanie rynku na przeprowadzenie Pośrednictwa pracy dla Uczestników Projektu „Aktywność – Mobilność – Funkcjonalność”. Prosimy o zapoznanie się z treścią zapytania. Serdecznie zachęcamy do składania ofert.

Rozeznanie – pośrednik pracy

 

Szanowni Państwo,

W związku z zaleceniami Premiera RP, związanymi z wirusem COVID – 19, bardzo prosimy wszelkie sprawy takie jak: dostarczenie dokumentów zgłoszeniowych, itp. załatwiać telefonicznie, e-mailowo lub pocztą.  Chęć kontaktu osobistego prosimy ustalać z nami telefonicznie.

 

 

Szanowni Państwo,

Rekrutacja na Kurs prawo jazdy kat. C, C+E została zakończona. Zachęcamy do udziału w projekcie oraz korzystania z innych szkoleń. Szkolenie dla kolejnej gruby dostosowane będzie do potrzeb Uczestników Projektu oraz będzie odpowiadało na aktualne zapotrzebowanie na rynku pracy. W ramach doradztwa zawodowego zostanie określona tematyka szkolenia. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w projekcie.

 

 

 

Szanowni Państwo,

Rekrutacja do projektu „Aktywność – Mobilność – Funkcjonalność” trwa serdecznie zachęcamy do kontaktu z Zespołem Projektu oraz do składania dokumentów rekrutacyjnych. Dokumenty rekrutacyjne dostępne w zakładce „Dokumenty”.